Zpět do školy radostně

Hry v tělocvičně

Ve dnech 26. a 27. 5. proběhl pro první ročníky program, který měl pomoci žákům s návratem do školy po dlouhé době distančního fungování. Program vznikl jako spolupráce pedagogů školy (Školní poradenské pracoviště, tělocvikáři a třídní učitelé) s agenturou Wenku. Jsme moc rádi, že snad i díky těmto aktivitám se naši žáci vraceli do školy s úsměvem.

„Myslím si, že návrat do školy byl mnohem příjemnější díky těmto dnům. Středeční program mě sice tolik nebavil, ale viděl jsem v něm smysl. Líbilo se mi, že jsme si museli losovat, do jakých skupin budeme rozděleni. Tím pádem jsme se mohli bavit a spolupracovat s lidmi, se kterými jsme se moc nebavili a mohli jsme si udělat nový pohled na danou osobu. Hlavním cílem programu bylo, abychom se zapojili všichni a spolupracovali mezi sebou a vymysleli nějakou novou taktiku na zlepšení. Nejvíce se mi líbila hra … (zkráceno)

Ve čtvrtek bylo teplo, hezky a byli jsme venku. Tělocvikáři vymysleli program, kde jsme bojovali mezi sebou jako týmy. Byla řádně prověřena naše fyzička po covid výuce.

Tyto dny jsem si užil a přišlo mi to jako super nápad.“

(reflexe z 1. A – zkráceno)