Studium v zahraničí

žáci při akci

Inspirativní příběh našeho bývalého žáka Radka, který studuje obor IT v zahraničí, nenechá nikoho chladným. Dne 6. 6. 23 navštívil třídu 2. E a vyprávěl o svém studiu v Dánsku. Školné se neplatí a během studia můžete mít nějakou brigádu. Když se hlásil na VŠ, měl již udělanou cambridge zkoušku CAE a dobrý studijní prospěch. Pro komunikaci s univerzitami si zvolil agenturu, která mu vše zařídila.

Pokud se rozhodnete studovat i Vy, stačí si udělat cambridge zkoušku FCE, kterou můžete udělat přes naši školu a získáte i slevu. Studium v zahraničí Vás naučí samostatnosti, poznáte cizí jazyk a kulturu a budete mít větší studijní a pracovní možnosti.

Lucie Barada Matolínová, Irina Zajícová

Názory žáků:

Adam Novák

I liked your presentation about studying in Denmark, it was very interesting topic for me and i feel more educated about studying abroad. Your speaking level is very high. Thank you for doing this for us in your free time.

Matyáš Jura

It was very usefull for us who want to study college outside of Czechia.

Jiří Obrusník

I liked that he introduced us to the conditions needed to study abroad.

Vojtěch Spilka

I enjoyed the lesson with Radek, because i have learned a lot of information abouth studiing in Denmark

Tomáš Trefný

His story was interesting, how he got to Denmark.

Alexandr Onu Nsii

It was informative, engaging, and inspiring. Your knowledge and passion for the subject were evident, and I appreciate the time and effort you put into sharing your insights. Thanks again!