Naše pocity z prezentiády

Ukázka z prezentace v soutěži

Žáci 3. E se zúčastnili ve středu 28. 4. 2021 online kola soutěže Prezentiáda. Tým ve složení: Tomáše Likler a Lukáš Smíšek nakonec obsadil, se svojí prezentací na téma: Správná odpověď neexistuje, 6.-10. místo.

Druhým týmem v soutěži za naši školu byli žáci 2. D, kteří se   zúčastnili online kola v soutěži Prezentiáda 29. 4. 2021. Ve složení: Pechová, Mujo a Belov obsadili 6.-10. místo se svou prezentací na téma: Správná odpověď neexistuje. V soutěži se utkaly týmy ze všech koutů republiky.

Pocity:
„Prezentovat náš nápad před odbornou porotou, byla určitě velice cenná zkušenost. I přes hořkost nepostupu do dalšího kola, si odnášíme zkušenosti a rady do příště.“ (3. E)
„Rozhodně to byla jedna z dobrých šancí, jak nasbírat další zkušenosti a procvičit si naše schopnosti v prezentování. Ačkoli jsme se nedostali mezi nejlepší trojici, máme za sebou mnoho vzpomínek na hodiny a hodiny práce. Odnášíme si z toho vědomí, že jsme schopni týmové práce, ať je to někdy sebesložitější. Náš dík patří panu učiteli Krňákovi za jeho čas a skvělé vedení.“ (2. D)